Zawieszenia pneumatyczne do mercedesa

Chyba każdy jest pewnym tego, że zawieszenia pneumatyczne do mercedesa jeśli chodzi o opcję oryginalną, która przychodzi do mechanika w kartonach z logiem marki mercedes, to jedne z droższych części. Cena ta w praktyce przekłada się też na jakość, czyli na wolne zużywanie się podzespołów takich jak poduszki pneumatyczne. Kluczowe znaczenie w tym konkretnym przypadku ma też samo spasowanie, czyli to, że taki oryginalny i dość drogi zestaw montuje się bez większych problemów, bo to rozwiązanie fabryczne, czyli obejdzie się bez cięć lub wiercenia. Mowa tu o tym, że specjalne otwory technologiczne do zamontowania tych dodatków istnieją, a przed samym montażem zapewne wystarczy je jedynie oczyścić z błota i brudu.

Nasza oferta: miech w166

Inne cenne wzmianki o zawieszeniu pneumatycznym

Oryginalne zawieszenie pneumatyczne, czyli to dedykowane do konkretnego modelu jednej marki nie kupuje się po to by auto skakało lub po to by wyglądało tak jak pies podający łapę. Rozwiązanie tego typu zwiększają komfort samego kierowcy w przypadku limuzyny klasy średniej lub wyższej. Równie wiele znaczy też i to, że sam samochód można nieco wyżej unieść, a to przydaje się wtedy gdy jedziemy po drodze gruntowej, na której skraju znajdują się konary i którą na dokładkę nieco rozmiękczył intensywny deszcz, który spadł kilkanaście minut temu. Zawieszenia pneumatyczne dedykowane do konkretnych modeli mercedesa lub bmw to także opcje wpływające na żywotność wielu elementów podwozia. Same poduszki pneumatyczne pochłaniają też znaczną część wstrząsów w czasie jazdy, czyli działają znacznie lepiej od amortyzatorów olejowych i od tulei stalowo gumowych, których mechaniczne życie znacząco wydłużają. Takie wydłużenie mechanicznego życia polega na przejmowaniu znacznej części wstrząsów przez poduszki pneumatyczne, czyli dzięki pneumatyce części tych nie wymienia się zbyt często, a to się liczy, bo w przypadku markowych aut nawet te drobiazgi swoje kosztują.

Sprawdź nasze miechy: miech w164 tył

Dlaczego warto zakupić zawieszenie pneumatyczne do mercedesa?

Oryginalne zawieszenie pneumatyczne do aut marki mercedes to też dedykowana elektronika współpracująca z komputerem konkretnego modelu. Jednym słowem z poprawną instalacją takiego zawieszenia zazwyczaj radzi sobie jedynie serwis firmowy, chyba, że mowa tu o nieco starszym egzemplarzu poprzedniej generacji. Najważniejszym jest jednak to, że ta dedykowana opcja to nieustanne reakcje elektroniki na wyboje, czyli szybka zmiana ciśnienia w poduszkach pneumatycznych przy kołach, po to by kierowca i pasażerowie nie odczuwali dyskomfortu. Ta technologiczna doskonałość ma znaczenie i to nie tylko dla miłośników danej marki, bo po limuzynie klasy wyższej, w której dopiero co zainstalowano markowe zawieszenie pneumatyczne chyba każdy spodziewa się zwiększonego komfortu. Mowa tu o tym że ta lepsza marka powinna dbać o reputację i nie wypuszczać na rynek produktu genialnego w sensie jakościowym. Dlatego markowe zawieszenie pneumatyczne mercedesa musi się sprawdzać i jeśli chodzi o komfort i w sensie funkcjonalnym, bo klienci liczą i na wygodę i na niezawodność.

Sklep Airmatic: miech w164 przód

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here