Oddychaj pełną piersią i czuj się zawsze dobrze. To prostsze niż myślisz

Czas na przeglądanie Facebooka lub Instagrama warto poświęcić na oddychanie. Tak przynajmniej uważa Wim Hof – Iceman, który twierdzi, że świadomy oddech może leczyć. Nie bez znaczenia jest rodzaj powietrza, jakie dostarczasz płucom. Nawet drobne pyły są niebezpieczne, nie mówiąc już o suchej biosferze, podrażniającej drogi oddechowe.

Jak polepszyć powietrze, które otacza Cię na co dzień?

Masz wpływ na to, co wdychasz. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni oczyszczacz powietrza, a poczujesz ogromną różnicę. Odświeżona atmosfera sprawi, że więcej pochłoniesz życiodajnego tlenu, a to z kolei lepiej odżywi komórki Twojego ciała.

Płuca przy każdym głębszym oddechu rozszerzają się i wysyłają do mózgu komunikat o tym, że jesteś zrelaksowany. Kiedy dopada Cię stres, Twój oddech staje się płytki, a serce zaczyna kołatać. Inwestując w powietrze o dobrym składzie, tak naprawdę inwestujesz w swoje zdrowie, zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

Oczyszczacz powietrza – popraw to, czego nie widać

Powietrze w pomieszczeniu jest czasem 3-5 razy bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz. W czasach, w których coraz częściej przebywamy w zamkniętej przestrzeni, jesteśmy bardziej niż kiedykolwiek narażeni na działanie niezdrowych substancji, którymi są:

  • formaldehyd, czyli bezbarwny i szkodliwy gaz,

  • drobny i zawieszony kurz,

  • nieprzyjemny zapach,

  • wirusy i bakterie,

  • pyłki,

  • roztocza.

Nowoczesne oczyszczacze powietrza za pomocą czujników pokazują jakość atmosfery, która Cię otacza. Filtry wstępne usuwają z powietrza większe cząsteczki kurzu, a dodatkowe i zaawansowane wersje pyłki, wirusy i bakterie. Niektóre oczyszczacze powietrza są cenione szczególnie przez alergików, ponieważ filtry z węglem aktywnym adsorbują gazy obecne w powietrzu, ale także nieprzyjemne zapachy, dym tytoniowy oraz inne lotne związki organiczne. Żeby móc oddychać lepiej, poprawić swoją witalność i zmniejszyć ryzyko chorób, trzeba najpierw uwolnić powietrze od zanieczyszczeń.

Co zyskasz, mając oczyszczacz powietrza w domu?

Oczyszczone powietrze przekłada się na lepszy komfort, dobre samopoczucie i zdrowie. To dlatego, że oddychasz swobodniej, łatwo się koncentrujesz, wydajniej pracujesz i mniej chorujesz. Zaawansowane technologicznie maszyny, które sprawnie działają nawet w bardzo przestronnym lokum, gwarantują dobry skład wdychanego powietrza, a poza tym:

  • zmniejszają ryzyko zachorowania na COVID-19, dlatego ciężki przebieg choroby nie utrudni Ci życia,

  • wspaniale oczyszczają powietrze, więc zachwycą się nim palacze, właściciele pupili oraz alergicy,

  • usuwają nieprzyjemne zapachy, zapewniając wszystkim przebywającym wewnątrz świeży powiew,

  • poprawiają wilgotność powietrza, dlatego Twoje gardło nie podrażni suche powietrze.

Oczyszczacz powietrza usuwa skutecznie pyły i szkodliwe gazy, jakie znajdują się w zamkniętym pomieszczeniu. Nie można się przed nimi stuprocentowo ochronić, ponieważ dostają się z zewnątrz. Wdychając smog i spaliny, uszkadzasz swoje płuca, serce, komórki i mózg. Skażone powietrze sprzyja rozwojowi nowotworów, powoduje nadciśnienie, zapalenie spojówek, astmę oraz inne ciężkie dolegliwości. Ma także zgubny wpływ na zdrowie kobiety w ciąży i rozwój płodu. Jakość powietrza to więc sprawa życia i śmierci, dlatego już teraz zadbaj o jego skład. Pomoże Ci w tym sprawdzony oczyszczacz powietrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here